Strzelnica Warszawianka – Warszawa, Mazowieckie

utworzone przez | sty 3, 2022 | 0 komentarzy

Położenie: ul. Dominika Merliniego 4

Dystans: 10-25 m

Typ strzelnicy: zadaszona (zamknięta)

Ilość stanowisk:
– 10 stanowisk na dystansie od 10 do 25 metrów
– 3 stanowiska są dostosowane do strzelania amunicją pośrednią

Godziny otwarcia:
pon-pt: 12.00-21.00
sob-ndz: 12.00-20.00

Zanim się wybierzesz zawsze sprawdź aktualne godziny pracy na stronie strzelnicy.

Strzelectwo Czarnoprochowe: Nie

Inne:
– sala klubowa
– sala konferencyjna

Strona www: https://strzelnicawarszawianka.pl/

Telefon: 22 504 70 70

Facebook: https://www.facebook.com/strzelnicawarszawianka/

Opis

Strzelnica Warszawianka – kluczowe informacje

Strzelnica Warszawianka to strzelnica w Warszawie. Została otwarta w 1910 roku i jest najstarszą strzelnicą, która do dziś jest używana.

Strzelnica Warszawianka, zwana również Warszawianką, jest najstarszą zachowaną strzelnicą, która jest nadal użytkowana. Został otwarty 11 listopada 1910 r. przez oficera Józefa Piaskowskiego. W następnych latach stał się znanym ośrodkiem wypoczynkowym mieszkańców Warszawy i pozostawał otwarty do 1944 r., kiedy został zamknięty z powodu II wojny światowej.

W 1995 roku została ponownie otwarta do użytku publicznego z dwiema strzelnicami i galerią pistoletów, która została rozbudowana w 2007 roku. Galeria zawiera obecnie sześć stojaków na pistolety i sześć stojaków na broń, w tym 50-metrową strzelnicę olimpijską z celownikami elektronicznymi.

Strzelnica Warszawianka – cennik

Strzelnica Warszawianka to polska strzelnica. Strzelnica Warszawianka to jedna z najpopularniejszych strzelnic w Europie. Posiada najszerszy asortyment broni palnej, ale także amunicji na sprzedaż.

Aby poznać aktualne ceny wejdź na stronę www strzelnicy.

Strzelnica Warszawianka – godziny otwarcia

Strzelnica Warszawianka czynna jest codziennie od poniedziałku do niedzieli w godzinach od 8:00 do 22:00 z wyjątkami w dni ustawowo wolne od pracy.

Strzelnica Warszawianka to miejsce dla osób kochających broń palną i strzelectwo. Otwarty w 1934 roku jako jedyny tego typu obiekt w Warszawie, oferuje teraz strzelcom możliwość strzelania na różnych strzelnicach – od małokalibrowej po pistolety wielkokalibrowe. Na strzelnicy może przebywać jednocześnie do 20 strzelców. Oprócz strzelectwa sportowego organizowane są tu również różnego rodzaju zawody i szkolenia, zarówno dla początkujących, jak i bardziej doświadczonych strzelców.

Strzelnica Warszawianka- sklep

Strzelnica Warszawianka to sklep znajdujący się w Warszawie.

Strzelnica Warszawianka to sklep znajdujący się w Warszawie. Firma zaopatruje klientów w różnorodną broń palną i amunicję. Posiadają dobrze wyszkolony personel, który może nauczyć klientów ich obsługi oraz poinstruować ich o zasadach i przepisach bezpieczeństwa, rodzaju amunicji i karabinów. Firma posiada również strzelnicę zewnętrzną, na której klienci mogą ćwiczyć swoje umiejętności. Firma posiada również doświadczenie w organizowaniu polowań czy zawodów, takich jak IPSC czy IDPA, dla grup osób chcących strzelać do celów z różnych broni, jednocześnie rywalizując ze sobą.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Articles