Strzelnica FSO – Warszawa, Mazowieckie

utworzone przez | gru 15, 2021 | 0 komentarzy

Położenie: Strzelnica w Warszawie na Pradze Północ (północny-wschód Warszawy)

Dystans: 5-100 m

Typ strzelnicy: zadaszona (zamknięta)

Ilość stanowisk:
– 15 stanowisk na 3 osiach pistoletowych na dystansie od 5 do 25 metrów
– 45 stanowisk na 9 osiach pistoletowych na dystansie od 5 do 20 metrów
– 5 stanowisk na osi karabinowej na dystansie od 25 do 100 metrów

Godziny otwarcia:
pon-sob: 10.00-23.00
ndz: 10.00-18.00

Strzelectwo Czarnoprochowe: Nie

Inne:

Strona www: https://strzelnicafso.pl/

Telefon:  604 240 195

Facebook: https://www.facebook.com/Strzelnica-FSO-301453990287794/

Opis Strzelnicy FSO:

Podnoszenie umiejętności strzeleckich powinno się odbywać w ściśle wyznaczonych do tego miejscach, najlepiej pod okiem doświadczonych trenerów. Takie możliwości daje choćby nowoczesna strzelnica FSO, powstała niedawno w Warszawie.

Co może zaoferować strzelnica FSO? Jaki jest zakres dostępnych usług? Kto może z niej korzystać? O tym wszystkim napiszemy poniżej.

 

Strzelnica FSO – co warto o niej wiedzieć?

 

Strzelnica FSO powstała w byłych halach produkcyjnych zakładów FSO Praga Północ, po przeprowadzeniu wszystkich niezbędnych prac adaptacyjnych oraz uzyskaniem potrzebnych pozwoleń.

Obecnie zalicza się ona do największych i najbardziej nowoczesnych tego typu obiektów, funkcjonujących na terenie Warszawy i okolic. Obiekt czynny jest w ciągu dnia i wieczorami (praktyczne oświetlenie torów), co zwiększa liczbę osób, które chętnie z niej korzystają.

Strzelnica zajmuje ponad 6 000 metrów kwadratowych. Na jej terenie zlokalizowano:

  • 15 stanowisk na 3 osiach pistoletowych, dystans od 5 do 25 metrów,
  • 45 stanowisk na 9 osiach pistoletowych, dystans od 5 do 20 metrów,
  • 5 stanowisk na osi karabinowej, dystans od 25 do 100 metrów,
  • oś dynamiczną,
  • Kill House dla firm szkoleniowych i służb mundurowych.

Tak duże zróżnicowanie stanowisk, automatyzacja i rozbudowanie kompleksu sprawiają, że stanowi on bezpieczną i wygodną przestrzeń do szkolenia różnych umiejętności strzeleckich, zarówno sportowych, jak i amatorskich.

 

Strzelnica FSO – przestrzeń dla osób prywatnych i grup

 

Strzelnica FSO jest otwarta zarówno dla klientów indywidualnych, którzy nie mają doświadczenia i dopiero zaczynają swoją przygodę ze strzelectwem, jak i sportowców, pragnących doskonalić swoje umiejętności, podczas regularnych treningów. Można skorzystać z wygodnych pakietów indywidualnych lub voucherów, a także wynająć tory na grupowe strzelanie w ramach integracji, team buildingu lub prywatnych spotkań towarzyskich.

W kompleksie często odbywają się zajęcia dla grup zorganizowanych, w tym treningi dla służb mundurowych lub innych osób zawodowo zajmujących się strzelectwem.

 

Dlaczego warto zapisać się do klubu strzeleckiego?

 

Osoby, które zapragną poprawić swoje umiejętności w strzelaniu lub zechcą mocniej zainteresować się tą dziedziną, mogą oczywiście zapisać się do Klubu Strzeleckiego Proelia, gdzie pod okiem doświadczonych instruktorów zdobywa się wiedzę teoretyczną na temat budowy broni, sposobu posługiwania się nią oraz praktyczne umiejętności, pozwalające osiągać coraz lepsze rezultaty na strzelnicy.

Kiedy warto zapisać się do klubu? To idealny sposób na regularne korzystanie ze strzelnicy oraz nieustanne podnoszenie swoich umiejętności strzeleckich (m.in. sportowych). To także świetna metoda rozwijania nowych pasji oraz szansa na ciekawe spędzanie czasu samodzielnie lub z rodziną.

 

Strzelnica FSO – pozwolenie na broń palną

 

Działający przy Strzelnicy FSO Klub Strzelecki Proelia, to jednak nie tylko sposób na podnoszenie umiejętności strzeleckich.

Doświadczeni instruktorzy przygotowują osoby chętne do egzaminów na patent strzelecki. Udzielają także wszelkich informacji oraz pomagają w uzyskaniu pozwolenia na broń na każdym etapie procesu.

 

Nowoczesna Strzelnica FSO

 

Strzelnica FSO zapewnia przestrzeń do bezpiecznego strzelania dla dorosłych i młodzieży. Szeroki wybór broni dostępnej na miejscu oraz zróżnicowanie stanowisk, pozwalają na doskonalenie wielu umiejętności strzelecki amatorskich i sportowych.

Nowoczesny, rozbudowany kompleks oferuje w pełni bezpieczne warunki strzeleckie dla klientów indywidualnych i grup. Dodatkowo przez cały czas ma się też dostęp do doświadczonej kadry, która służy wsparciem i pomocą podczas codziennego działania strzelnicy. Zapisanie się do Klubu Strzeleckiego pozwala natomiast zwiększyć swoją wiedzę i poprawić posługiwanie się bronią oraz pozyskać wszelkie niezbędne zezwolenia i patenty, by móc posiadać broń lub samodzielnie korzystać ze strzelnicy bez instruktora.

Strzelnica FSO to zatem miejsce, gdzie każdy może rozpocząć lub rozwinąć swoją przygodę ze strzelectwem – na każdym poziomie zaawansowania i doświadczenia.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Articles