Magazyn Uzbrojenia – Warszawa, Mazowieckie

Magazyn Uzbrojenia – Warszawa, Mazowieckie

Położenie: ul. Wrzeciono 41

Godziny otwarcia:
pon-pt: 11:00-19:00
sobota: 10:00-15:00

Zanim się wybierzesz zawsze sprawdź aktualne godziny pracy na stronie sklepu.

Kupisz:
– broń nową krótką i długą
– broń używaną
– amunicję
– Elaboracja
– LPA
– Optykę

Inne:

Czas rezerwacji dla amunicji:
do 7 dni bez przedpłaty
do 30 dni po zapłaceniu 100% kwoty

Czas rezerwacji na broń:
jeden dzień bez przedpłaty
do 7 dni po wpłaceniu 20% zadatku
do 30 dni po wpłaceniu 100% zadatku

 

Strona www: http://sklep.magazynuzbrojenia.pl/

Telefon: 22 404 33 47 

Facebook: https://www.facebook.com/magazynuzbrojenia/

Opis

Wysokiej jakości broń i duży wybór akcesoriów sprawia, że sklep Magazyn Uzbrojenia cieszy się dobrą opinią wśród miłośników sportów strzeleckich, wyspecjalizowanych podmiotów oraz osób, które pragną zakupić najwyższej jakości produkty do prywatnego użytku.

Czym wyróżnia się Magazyn Uzbrojenia? Kto i w jaki sposób może zrobić w nim zakupy? Jakie produkty można w nim znaleźć?

 

Czym jest Magazyn Uzbrojenia?

 

Sklep Magazyn Uzbrojenia to dystrybutor i importer broni, amunicji i akcesoriów strzeleckich. Firma współpracuje bezpośrednio z producentami broni, co sprawia, że można u nich zamówić produkty, projektowane według ściśle określonej specyfikacji. W ten sposób zwiększa się możliwości personalizacji sprzętu.

Jako firma o ugruntowanej na rynku pozycji, Magazyn Uzbrojenia nieustannie rozbudowuje swoją ofertę oraz współpracuje z najważniejszymi producentami na świecie. Jest wyłącznym dystrybutorem produktów:

 • Bersa,
 • Doruk Eternal,
 • FedArm,
 • ME Ukraine,
 • Nosler,
 • Omniaplast,
 • Tisas,
 • Top Brass.

Tak szeroki wybór sprawia, że bez trudu da się znaleźć w ofercie produkty i akcesoria, dostosowane do rozmaitych potrzeb klientów indywidualnych i hurtowych.

 

Magazyn Uzbrojenia – rozbudowana oferta produktów

 

Na stronie Magazyn Uzbrojenia cała oferta została podzielona na kilka wygodnych kategorii, co znacząco ułatwia poznawanie całego asortymentu. Można na niej znaleźć różne rodzaje broni, w tym:

 • broń gładkolufową,
 • karabiny (bocznego i centralnego zapłonu, Henry)
 • pistolety (bocznego i centralnego zapłonu)
 • rewolwery (bocznego i centralnego zapłonu),
 • wiatrówki.

Oprócz broni, Magazyn Uzbrojenia oferuje także szeroki wybór amunicji i akcesoriów do dostępnych na stronie produktów. Pojawiają się choćby wysokiej jakości przyrządy celownicze od LPA, magazynki, kabury i akcesoria do konserwacji broni.

 

Zakupy w sklepie Magazyn Uzbrojenia – zasady i regulamin

 

Magazyn Uzbrojenia prowadzi sprzedaż wysyłkową dla klientów indywidualnych i hurtowni z pewnymi ograniczeniami. Dotyczą one produktów koncesjonowanych, które wymagają specjalnego zezwolenia, jak choćby broń palna lub amunicja.

W ich przypadku możliwe jest złożenie zamówienia za pośrednictwem strony internetowej z późniejszym odbiorem osobistym w siedzibie firmy w Warszawie albo w innej placówce, współpracującej ze sklepem Magazyn Uzbrojenia.

Czas rezerwacji produktów zależy od wybranej formy płatności. Przy amunicji bez przedpłaty towar oczekuje w sklepie do 7 dni, a przy przedpłacie 100% – do 30 dni. Jednodniowa rezerwacja bez przedpłaty jest możliwa przy zakupie broni palnej. 20% zadatku to rezerwacja do 7 dni, a 100% zadatku pozwala na wydłużenie czasu przechowania broni w sklepie do 30 dni.

Podczas odbioru należy przedstawić stosowne dokumenty, które potwierdzają prawo do zakupu tego typu koncesjonowanych produktów.

Wszystkie pozostałe towary, nie wymagające zezwolenia, są dostępne w sprzedaży online z wysyłką lub odbiorem osobistym w warszawskim sklepie.

Firmy posiadające koncesję mogą dokonywać hurtowych zakupów większej liczby broni lub amunicji, najlepiej po wcześniejszej rezerwacji za pośrednictwem strony. Do tego celu muszą jednak założyć indywidualne konto klienta, a po rejestracji przesłać skan koncesji, uprawniającej do zakupu konkretnego typu produktów. Wówczas otrzymują dostęp do cen hurtowych za pośrednictwem sklepu internetowego.

 

Magazyn Uzbrojenia – usługi dodatkowe

 

Firma Magazyn Uzbrojenia oferuje również szereg dodatkowych usług, związanych z bronią i akcesoriami do niej.

Można za ich pośrednictwem kupić lub sprzedać broń używaną (komis broni), a także skorzystać z usług doświadczonego rusznikarza, który zajmuje się konserwacją broni, by zawsze mieć pewność, że każdy z jej elementów działa bez zarzutu i jest w pełni bezpieczny dla strzelca i jego otoczenia.

 

Magazyn Uzbrojenia – produkty dla wymagających

 

Magazyn Uzbrojenia to wyspecjalizowany sklep stacjonarny i online, w którym można znaleźć wysokiej jakości produkty dla osób zainteresowanych strzelectwem. Szeroki zakres usług sprawia, że chętnie współpracują z nim nie tylko klienci prywatni, ale także koncesjonowane firmy z kraju i zza granicy.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Related post

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.