Astro Classic – Tarnobrzeg, Podkarpackie

utworzone przez | sty 3, 2022 | 0 komentarzy

Położenie: ul. Skłodowskiej Curie 7

Godziny otwarcia:
pon-pt: 8:00-16:00

Zanim się wybierzesz zawsze sprawdź aktualne godziny pracy na stronie sklepu.

Kupisz:
– broń nową krótką i długą
– broń używaną
– amunicję
– systemu i osady
– broń czarnoprochową
– optykę

Inne:

Strona www: https://www.astroclassic.pl

Telefon:+48 15 823 82 75  

Facebook: https://www.facebook.com/astroclassicpl/

Opis:

Jeśli szuka się wysokiej jakości sprzętu optycznego oraz szerokiego wyboru broni palnej, warto odwiedzić sklep AstroClassic z bogatą ofertą dla nawet najbardziej wymagających klientów.

Jakie produkty można znaleźć w sklepie oraz co go wyróżnia na tle konkurencji? O czym warto pamiętać podczas zakupów?

 

AstroClassic – czym zajmuje się sklep?

AstroClassic to sklep z tradycjami, który oferuje szeroki wachlarz produktów dla użytkowników prywatnych, a także wojska, innych służb mundurowych, sportowców, myśliwych i miłośników przyrody.

Początkowo AstroClassic specjalizował się w profesjonalnym i półprofesjonalnym sprzęcie optycznym (lunetach, lornetkach i noktowizorach). Z czasem do swojej oferty wprowadził również broń palną i amunicję. Produkty są dostępne w dwóch sklepach stacjonarnych (Poznań i Tarnobrzeg) oraz za pośrednictwem strony internetowej sklepu.

AstroClassic nieustannie poszerza asortyment i nawiązuje kolejne kontakty biznesowe z renomowanymi producentami sprzętu optycznego. Na rynku polskim są jedynym przedstawicielem japońskiej firmy Fujinon oraz australijskiej marki Nikko Stirling. Na ich stronie można również znaleźć wysokiej jakości produkty firmy optycznej Vixen. Przyrządy, dostępne w sklepie, bywają stosowane do celów edukacyjnych lub obserwacji astronomicznych.

Miłośnicy broni mogą natomiast znaleźć szeroki wybór modeli broni myśliwskiej, sportowej i kolekcjonerskiej, pochodzącej od renomowanych producentów, jak choćby:

 • Chiappa,
 • Diamondback,
 • Francolin,
 • Howa,

Dzięki temu, bez trudu można znaleźć broń i akcesoria do niej, dopasowane do indywidualnych potrzeb i oczekiwań.

 

AstroClassic – bogata oferta broni, optyki i akcesoriów

Bogata oferta w sklepie AstroClassic została podzielona na kilka kategorii i podkategorii, co znacząco ułatwia szybkie znalezienie interesujących produktów. Klienci mogą bowiem decydować się na artykuły spośród:

 • akcesoriów (kabury, bagnety, chwyty, magazynki do broni, lufy wymienne),
 • amunicji,
 • broni czarnoprochowej,
 • broni długiej,
 • broni kolekcjonerskiej,
 • broni krótkiej,
 • wiatrówek,
 • optyki,
 • systemów i osad.

Miłośnicy strzelectwa mogą wybierać spośród wielu typów i modeli broni krótkiej i długiej (boczny lub centralny zapłon, broń kombinowana, broń śrutowa), co pozwala odszukać rozwiązanie do dopasowane do zróżnicowanych potrzeb. Do prezentowanych produktów warto dobrać odpowiednie akcesoria, w tym również systemy i osady.

Oprócz optyki, broni palnej, amunicji i akcesoriów, w AstroClassic można znaleźć szeroki wybór produktów, służących do konserwacji i czyszczenia broni, pozwalających na utrzymanie jej w optymalnej kondycji przez długi czas. To gwarancja bezpieczeństwa oraz komfort użytkowania.

Ponadto w ofercie pojawiają się rozmaite narzędzia dla myśliwych, jak lunety, zestawy do czyszczenia i latarki oraz ciekawie produkty kolekcjonerskie (karabiny i karabinki, rewolwery, pistolety itp.), w tym egzemplarze historyczne, repliki i oryginalne modele wojskowe, przeznaczone dla zbieraczy zabytkowych elementów uzbrojenia.

Produkty można nabyć w sklepie internetowym z dostawą kurierską albo odbiorem osobistym w sklepie.

 

Zakupy w sklepie AstroClassic – o czym pamiętać?

Podczas zakupów w sklepie AstroClassic warto pamiętać o tym, że wszystkie produkty koncesjonowane, jak broń i amunicja, nie mogą być zakupione online.

Możliwa jest rezerwacja towaru oraz późniejszy odbiór osobisty w siedzibie firmy (Poznań lub Tarnobrzeg) w celu weryfikacji wszystkich potrzebnych dokumentów i pozwoleń na posiadanie broni palnej. Dodatkowo AstroClassic współpracuje z wieloma sklepami stacjonarnymi i internetowymi, tworząc prężnie działającą sieć dostaw na terenie całego kraju.

 

AstroClassic – nowoczesna i klasyczna broń dla sportu i myślistwa

Sklep AstroClassic wyróżnia się kompleksowym podejściem i mocnym zróżnicowaniem asortymentu nowoczesnego, tradycyjnego i kolekcjonerskiego. Chętnie odwiedzają go miłośnicy strzelectwa sportowego, łowiectwa i obserwacji przyrody, by znaleźć wysokiej jakości, praktyczne wyposażenie i akcesoria, przydatne w różnych sytuacjach.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Articles